33-kohaline, 2+1 istmeridadega lennuk on endisest suurem ja mugavam.

Diamond Sky tegevjuht Madis Vanaselja: „Tallinn-Kärdla lennulepingu alla kirjutamisest kuni lendude alguseni oli aega vaid napp nädal. Diamond Sky meeskond töötas täisvõimsusel, et tagada katkematu lennuühendus Tallinna ja Kärdla vahel ning alustada lendudega juba 28. jaanuaril. Tegime omalt poolt kõik, et olla heaks partneriks riigile ja lendajatele ning oleme kindlad, et suurem lennuk suurendab ka lendamise populaarsust nii kohalike kui ka turistide seas.“

Uus lennuk lisab Hiiumaale reisimisel operatiivsust, valikuvabadust ja mugavust ning suurendab Hiiumaa külastatavust nii talvel kui suvel. „Reisijanumbrid on kindlas tõusutrendis ja näeme juba hulga broneeringuid väljastpoolt Eestit,“ lisas Vanaselja.

Lisavõimalus on pagasis kaasa vedada jalgrattaid, suuski, kalastusvarustust ja muud suuremat matkavarustust. Lisaks on lennul lennusaatja.

Kärdla – Tallinn lennu kestvus on pool tundi ja lennud toimuvad:

E-R Tallinnast 7.15 ja 17.00 ja Kärdlast 8.00 ja 17.45

L Tallinnast 9.15 ja Kärdlast 10.00

P Tallinnast 17.00 ja Kärdlast 17.45​

Lennupileti hind ühel suunal on 25€ ja pileteid saab osta veebilehelt,​ Tallinna lennujaamast Estairi piletikassast, Tiitreisidest Hiiumaal, Kärdla lannujaamast ja ESTRAVEL´i reisibüroo kaudu üle kogu maailma.