MyStari esimene väljumine ettevõtte Tallinna-Helsingi liinil toimub eeloleval teisipäeval, 13. detsembril kell 13.30 Tallinnast Helsingisse.

Läänemere kõige kaasaegsema parvlaeva MyStari eskortis Tallinna Vanasadamasse piduliku veekahuri fontääni saatel Alfons Håkansi puksiirlaev.

Läänemere kõige kõrgtehnoloogilisem ja energiatõhus laev, MyStar on 212.4 m pikk ja võtab pardale 2800 reisijat. MyStari viis kaheksasilindrilist peamasinat on kahekütuselised ja töötavad nii gaasiga kui diislikütusel.  Laeva projekteeritud kiirus 27 sõlme ja laev asub opereerima ettevõtte Tallinna-Helsingi liinil koos laevadega Megastar ja Star.

MyStari ehitus algas 6. aprillil 2020. aastal Rauma laevatehases (Rauma Marine Constructions) ning laev anti Tallink Grupile üle 7. detsembril 2022.

Tallinki Megastar tervitas oma uut tandemikaaslast ettevõtte Tallinna-Helsingi liinil, MyStari kodusadamasse sisenemise puhul laeva udupasuna signaaliga.

Laeva üleandmist on mitu korda lubatud, kuid iga kord on see seni edasi lükkunud. Viimati lubas Tallink, et laev hakkab opereerima 1. detsembrist. Enne seda lubati oktoobris sõitudega alustada novembri teises pooles. Kõige esialgsema kava järgi pidi laev liinile tulema juba aasta alguses, kuid on seni erinevate probleemide tõttu veninud.