Märtsis kinnitas Tallink, et esialgu ei kehtestata kütuse lisatasu Tallinna-Helsingi liini reisidele. Praegu on kodulehe järgi lisatasu suureks sellel liinil 3 eurot ühe suuna korral, edasi-tagasi sõidule lisandub 6 eurot ning päevareisi puhul on lisatasu 5 eurot.

Helsingi–Mariehamni, Turu–Mariehamni, Mariehamni–Stockholmi liinide ühe suuna reisile lisandus varem lisatasu 1 euro ja 90 senti. Nüüd on lisatasu suuruseks 3 eurot. Edasi-tagasi reisil rakendub lisatasu 6 eurot ning päevase reisi lisatasu on samuti 6 eurot.

Tallinna-Stockholmi, Helsingi–Stockholmi ja Turu–Stockholmi ühe suuna lisatasu oli varem 2 eurot ja 90 senti, ehk edasi-tagasi kruiisireisi lisatasu on kokku 5 eurot ja 80 senti. Uue hinnakirja järgi on neil liinidel ühe suuna eest lisatasu 7 eurot, edasi-tagasi kruiisireisi eest on lisatasuks 10 eurot.

Hinnakiri kütuse lisatasu kohta

Tallinki kommunikatsioonijuht Katri Link sõnas, et kütuse, energia- ning muude laeva opereerimiseks vajalike sisendhindade tõus on olnud viimastel kuudel väga suur, nagu ka teistes tegevusvaldkondades. „Laeva opereerimisel peavad laeva tulud katma laeva opereerimise kulud,“ selgitas Link hinnatõusu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid