Alates 18. oktoobrist on võimalik kodumaise vedajaga lennata Tallinnast otse kolme kõige populaarsemasse sihtkohta Egiptuses ja Kanaari saartel. Laupäeviti lennatakse Tenerifele, teisipäeviti ja reedeti Hurghadasse ning neljapäeviti ja pühapäeviti Sharm El Sheikhi. Lende hakatakse opereerima mugava 180-kohalise Airbus 320 lennukiga, mille reisijatesalong on läbinud täieliku uuenduskuuri.

Nordic Aviation Groupi turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul on tegemist ettevõtte kevadel välja öeldud uue ärisuuna käivitamisega. „Areneme lennufirmana pidevalt ja tšarterlendude pakkumine Airbus 320-ga on meie jaoks loomulik jätk senisele äritegevusele. Hea meel on tõdeda, et meie esimene Airbus leidis rakenduse just Eestis. Usume, et kodumaise ettevõttena suudame eeloleval talvel koostöös TEZ Touriga pakkuda eestimaalastele väga head teenust ja mugavaid lennuaegu puhkusereisideks.“

TEZ Touri esindaja Irina Repetskaja sõnul on mugav lennugraafik ja võimalus reisida kodumaise lennufirmaga rõõmusõnumiks meie puhkusereisijatele. Pöörame erilist tähelepanu teenuse kvaliteedile ning usume siiralt, et koostöös Nordicaga saame pakkuda veelgi paremat puhkuse kogemust.

Edasi-tagasi lennud Sharm El Sheiki algavad 530 eurost, Hurghadasse 540 eurost ning Tenerifele saab lennata 730 euroga, selgub TEZ Toursi lehelt.

Nordic Aviation Groupi lennuk Airbus 320 hakkab opereerima Nordica kaubamärgi all ja lennumeeskondade komplekteerimine on kestnud juba mõnda aega. Eeloleval talvel Tallinnas baseeruv lennuk pakub kohalikele pilootidele ja pardateenindajatele võimalust töötada ka kodubaasist, tööülesandeid täidab lennumasin siiski üle terve Euroopa. Eesti lennufirma näeb suurel turul jätkuvat huvi kasvu A320-tüüpi lennukite teenuste järele ja seetõttu plaanib ettevõte järgnevatel aastatel Airbusi lennukiparki vastavalt nõudlusele järjest suurendada.