Delfi Reisijuhi veebikeskkonnas stardib fotoväljakutse, mis ootab kõiki suvenautlejaid jagama pilte oma seiklustest mööda Eestimaad. Osalemiseks ei ole vaja teha muud, kui valida välja paigad, mida suvel külastada tahad, teha kohapeal mõni äge pilt ja postitada see Instagrami teemaviitega #seikleDelfigaEestis.

Oled tabanud lummava loodusfoto, jäädvustanud romantilise hetke või suvise perepildi? Jaga seda ka meiega, inspireeri teisi ja võida põnevaid auhindu!

Eestimaa avastamisega saab algust teha juba täna ja põnevaid seiklusi planeerida kasvõi igasse nädalavahetusse, sest auhinnamäng kestab terve suve – kuni 18. augustini! Lugejamängu raames ootavad sind kõik Seikle Eesti keskkonnas kajastatud maakonnad ehk Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa, Pärnumaa, Saaremaa, Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa, Järvamaa ja Raplamaa. Külasta neist ühte või, veel parem, käi suve jooksul läbi kõik üheksa! Nii saad Eestile korraliku ringi peale teha ja selle käigus ka sõpru piltidega inspireerida, sest meie väikses Eestis on peidus veel nii palju avastamata aardeid!

Suveseikluse viimasel nädalal läheb suureks loosimiseks. Kõikide hashtag’i kasutanud osalejate vahel loositakse välja uhked auhinnad: Loodusvägi paneb mängu luksusliku kohvimasina, Mediron ja Kirg.ee täidavad aga kingikotid hea ja paremaga enda tootevalikust.

Postitama ja pildistama tasub hakata aga kohe, sest lisaks augustis loositavatele auhindadele panevad partnerid väiksemaid auhindu mängu ka iga nädal.

Postita, postita, postita!

Ära unusta kasutada teemaviidet #seikleDelfigaEestis!

Augustis loositakse välja:

Iga nädal valitakse:

  • Kõige romantilisem pilt - üllatus-auhind Kirg.ee-lt

  • Kõige põnevam looduspilt - auhind Loodusväelt

  • Kõige meeleolukama perefoto - auhind Medironilt

  • Lisaks läheb kõikide osalejate vahel loosi Selveri kinkekaart väärtuses 50€

Ja nii 10 nädalat järjest!

Inspiratsiooni sihtkohtade osas saad lisaks ammutada ka meie Seikleja blogist Reisijuhi portaalis. Sinna hakkavad suve jooksul ilmuma blogipostitused julgetest seiklejatest, kes on mõne ekspeditsiooni ette võtnud. Postitustest saad lugeda nende muljeid sihtkohtadest ja ka maakondade hingeeluga veidi lähemalt tutvuda ning selle käigus ehk endagi reisiplaanidesse täiendusi tuua.

Pista nutitelefon taskusse, pane autole hääled sisse ja asu seikluste poole teele!

Seikle Eestis keskkonnal tasub silma peal hoida veel sellepärast, et terve mängu kestel, kuni 18. augustini, näeb seal osalejate postitatud pilte. Pildid valib süsteem juhuslikkuse alusel ja need vahetuvad pidevalt. Postita oma pilt ja mine vaata, kas õnnestub see ka Delfis tabada!

Jälgi kindlasti ka Reisijuhi Instagrami ja Facebooki, et olla kursis kõige põnevamate reisiuudistega.

Jaga
Kommentaarid