„Helsingi lennujaam kuulub jätkuvalt maailma parimate lennujaamade hulka. Mul on hea meel, et reisijad hindavad meie lennujaama teenuseid ja on meid usaldanud ka keerulisel COVID-19 perioodil,“ ütles Finavia lennujaama direktor Ulla Lettijeff.

Helsingi lennujaamas tegutseb sadu ettevõtteid, mis annavad tööd tuhandetele inimestele. Üheskoos on nad osalenud lennujaama sujuvate teenuste loomisel, mida kliendid hindavad ja mis eristab Helsingi lennujaama teistest lennujaamadest üle maailma.

Skytraxi tegevjuht Edward Plaisted: „Viimased kaks aastat on olnud lennujaamade jaoks kogu maailmas väga rasked. Nad on pidanud võitlema erinevate koroonapiirangutega ja seisnud silmitsi enneolematu reisijate numbri langusega. Kuna lennureisimine on nüüd kiiresti taastumas, suudab Helsingi lennujaam täita teenuste kõrgeid standardeid.“

Helsingi lennujaam

Skytraxi uuring on ülemaailmne reisijate uuring, millega mõõdetakse lennujaamade teenindustaset ja see hõlmab üle 550 lennujaama üle maailma. Reisijad hindavad lennujaamade teenuste ja toodete taset kogu reisijate teekonna jooksul alates terminali sissepääsust kuni istekohani lennukis.

Praegune uuring hõlmab kaheksakuist ajavahemikku 2021. aasta sügisest kuni 2022. aasta kevadeni. Skytrax andis Helsingi lennujaamale auhinna juba viiendat korda.

Lisateavet uuringu kohta leiad SIIT.

Helsingi lennujaam

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid