Tourest 2019 on täies hoos: vaata pilte messimelust!


Turismimess Tourest 2019
Tourest 2019Foto: Kristjan Järv

Tourest 2019 toimub 8.-10. veebruaril. Kui sa pole veel messile jõudnud, siis Reisijuht kinnitab, et tasub minna. Aga enne vaata galeriid!

Rahvusvaheline turismimess TOUREST on pikima ajalooga ja suurim turismimess Balti riikides. Eesti Turismifirmade Liit korraldab seda juba 1991.aastast. Tourest 2019 toob kolme päeva jooksul kokku üle 500 eksponendi 30 erinevast riigist, sh on esmakordselt esindatud Guatemala ning Turksi ja Caicose saared. Eesti inimesed ootavad messi pikisilmi, et paika seada oma puhkuseplaanid.

TOUREST 2019 pakub ligi 8000 m2 ekspositsioonipinnal palju põnevat.

PEAHALLIS on esindatud reisibürood ja -korraldajad, transpordiettevõtted, turismivaldkonna tugiteenused. Peahallis on eraldi „Global Village“ ala välisriikide esindajatele.

Reisiklubis osalejad näevad-kuulevad erinevatest maailma otstest kaasa toodud reisimuljeid ja -soovitusi. Tallinna Lennujaama toetatud alal algab igal täistunnil tuntud patoloogiliste rännumeeste eestvedamisel uus ja põnev reis.

Reisi ABC alal arutatakse turismiga ja reisimisega laiemalt seotud olulistel teemadel.

"PUHKA EESTIS" hallis, mida korraldame koostöös EASi turismiarenduskeskusega, on koondunud kõikide Eesti maakondade ja seal asuvate turismiatraktsioonide värvikad väljapanekud.

Seotud lood:

"ELAMUSED JA MAITSED" hallis saab jalga puhata ja keha kinnitada, nautida ehedat Eestimaist toitu, mida kohapeal pakuvad Eesti Toidutee klastrisse kuuluvad mõnusad kokad-kohvikud ning terve rida hea Eestimaise toidukraami müüjaid. Toiduala mõnusale miljööle aitab kaasa Eesti Vabaõhumuuseumi Kolu kõrts.

Lapsi ja nende vanemaid rõõmustab Pärnumaa maitsete koostöökogu turismiettevõtjate poolt pakutav lasteala, kus saab uudistada ja meisterdada, nuputada ja niisama lustida. Ja mis kõige vahvam- sel aastal saavad lapsed ise kokata, valmistada ise ehedat ja mõnusat Eestimaist maiust.

Samas hallis asub ka messi lava koos kireva ja lõbusa programmiga ning rohkete mängudega.

Ka sel korral leiavad omaniku Suure puhkuseloosi peaauhind, Nordica lennupiletid kahele, ning kümned ja kümned teised põnevad auhinnad.