Pühapäeval avas uksed Baltimaade suurim teemapark Lottemaa

 (9)
Pühapäeval avas uksed Baltimaade suurim teemapark Lottemaa

Eile tegi uksed lahti Pärnu lähedal Reius asuv teemapark Lottemaa, mis eelmisel hooajal jõudis lahti olla vaid 35 päeva.

Eile avati Eesti ja Baltiriikide suurim teemapark Lottemaa, mis valmis eelmisel aastal ning põhineb Heiki Ernitsa, Janno Põldma ja Andrus Kivirähki Lotte-teemalistel raamatutel ja joonisfilmidel.

Lottemaa ühe rajaja, Rein Malsubi sõnul on teemapark palju uuenenud vaatamata sellele, et oli eelmisel suvel avatud ainult 35 päeva ja paljud pered ei jõudnud teemaparki veel külastada. Suuremateks uuendusteks võib Malsubi sõnul pidada täielikult uut programmi, mis sisaldab Janno Põldma poolt kirjutatud uusi näidendeid, kus osalevad lisaks eelmisest aastast tuntud Leiutajateküla elanikele ka mitmed uued tegelaskujud.

Vahepeal on leiutatud ka palju uusi atraktsioone ja leiutisi, näiteks muttide Johni ja Jamesi maa-alune maja, kuhu saab sisse piiluda periskoopidega, kaugele vaatamise masin Lotte maja tornis, kiuslik kaev, jooksmise masin ja mitmed muud leiutised. Lottemaa ranna-alale jõudis veel suur laev, karussell ja vedrukiiged, millel lapsed saavad turnida. Laev tegi oma esimese reisi varakevadel toimunud Touresti turismimessile.

Seotud lood:

Lottemaa jääb külastajatele avatuks kuni 30. augustini, olles avatud iga päev kell 10-18.

Teemapark asub Pärnu lähedal Tahkuranna vallas ja seal töötab suvel üle 130 inimese. Atraktsioon tunnistati 2014. aasta parimaks turismiobektiks.

Vaata Street View´d Lottemaast siit: