FOTOD | Hilife.ee Filipiinidel - fantastilised korallrifid ja kaunid surfitüdrukud

 (3)
Filipiinide rannajoone pikkus on enam kui 36 tuhat km.
Filipiinide rannajoone pikkus on enam kui 36 tuhat km.Foto: hilife.ee

Videokunstnikud Alari Teede ja Jaan Parmask jõudsid Filipiinidele, 7000 saare riiki, mille looduslikku ilu ilu annavad sõnadest kordi paremini edasi nende fantastilised fotod.

Videokunstnikud Alari Teede ja Jaan Parmask naudivad Tai päikest, randu ja pööraseid seiklusi, mida see maa ka pakkuda võib.
Videokunstnikud Jaan Parmask ja Alari Teede alustasid seiklust, mis viib neid ligikaudu kahe ja poole kuu jooksul ümber maailma ja millest mehed vahendavad suurepäraseid videoid eksklusiivselt Delfi ja Reisijuhi lugejatele-vaatajatele.

Hilife'i teekonnale jäävad sellel reisil Maldiivid, Sri Lanka, Tai, Kambodža, Filipiinid, Austraalia, Uus-Meremaa, Samoa saar, Hawaii ja San Fransisco.

Saarte ilu vaadatse pole imekspandav, et aastas külastab Filipiine ligikaudu 4 miljonit turisti, kusjuures turistide arv kasvab igal aastal. Foto: hilife.ee
Seotud lood:


Puhkajaid meelitavad Filipiinidele suur hulk eriilmelisi saari, palju imekauneid ja erinevaid randu. Foto: hilife.ee


Filipiinidel on alati soe kliima, lummavad rahvuspargid ja looduskaitsealad, mäed ja maa-alused jõed kõrvuti sõbralike inimeste ja põneva arhitektuuriga. Foto: hilife.ee


Filipiinide argipäev. Foto: hilife.ee


Coca-cola Foto: hilife.ee


Filipiinidel asuvad fantastilised korallrifid ja suur ning mitmekesine veealune maailm Foto: hilife.ee


Filipiinid Foto: hilife.ee


Filipiinid Foto: hilife.ee