Turismiarenduskeskuse direktori Liina Maria Lepiku sõnul panustavad Eesti turismiettevõtted oma teenustega praegu palju inimeste vaimse ja ka füüsilise tervise hoidmisse. „Aeg on ainus, mida kunagi tagasi ei saa, ning meie ettevõtete pakutavad mitmekesised elamused annavad küllaga inspiratsiooni koos aega veeta ja ühiseid häid mälestusi luua.“

Kuna põhisõnumiks on lähedastega veedetud aja väärtustamine, järgib seda ka loovlahendus. „Mõnusalt koos olema ei kutsu mitte nimetud modellid, vaid päris perekond ja sõbrad: räppar Henry Kõrvitsa pere ja lähedased,“ iseloomustas Lepik.

Vaata kampaaniavideot:

Kampaaniakülg on üles ehitatud praktilisena, et iga jõulukingi otsija jõuaks võimalikult kiiresti kõige sobivama elamuseni. Kingitusi saab otsida nii piirkonna kui ka elamuste kaupa, samuti vastavalt sellele, kellele on kingitus mõeldud. Ostetud kinkekaarti ei pea kasutama kohe, vaid saab tarbimist paindlikult edasi lükata, kui vahele segavad piirangud viiruse tõttu või isiklikud plaanid. Kõik liitunud ettevõtted kinnitavad märgisega „Siin on turvaline“, et järgivad COVID-viiruse tõkestamise abinõusid.

Kampaanias osaleb rohkem kui 300 turismiettevõtet kogu Eestist. Osa pakub elektroonilist kinkekaarti ise, osa kasutab EASi turismiarenduskeskuse välja töötatud makselahendust. Vahendustasud katab kampaania perioodil EAS, kogu kampaania raames teenitud müügitulu läheb ettevõtetele.

Kampaania kanaliteks on televisioon, raadio, väli-, print- ja digimeedia ning see on eesti keeles eetris 25. detsembrini, vene keeles 6. jaanuarini. Kampaania elluviimist rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kampaania veebilehe leiad SIIT.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid