Alates novembrist suurendab ettevõte lendude arvu Tallinnast Helsingisse ja tagasi 32 korrale nädalas, mis muudab reisimise lihtsamaks ja mugavamaks. Finnair on tugevdamas teenindust Põhja-Ameerika suunal, pakkudes talvehooajal lennuteenust Chicagosse, igapäevaseid otselendusid Helsingist New Yorki ning jätkab kolm korda nädalas lendusid Miami ja Los Angelese suunal.

Finnairi Euroopa lennuvõrgustik jätkab lennutiheduse kasvu läbi kogu talve, pakkudes kahte lendu päevas Amsterdami, Münchenisse, Düsseldorfi, Berliini ja Frankfurti ning kolme lendu päevas Londonisse ja Pariisi. Lisaks tiheneb lennusagedus populaarsetesse sihtkohtadesse Hispaanias: Malagasse, Kanaari saartele, Madridi ja Barcelonasse.

Lennuühendus Lapimaaga jääb alati populaarseks, seetõttu Helsingist saab jätkuvalt otse lennata piirkonna nelja lennujaama.

Finnair jätkab teenindamist ka oma tähtsamatel Aasia suundadel, võimaldades igapäevaseid lende Tokyo, Seouli ja Bangkoki suunal, ning pakkudes ka mitut iganädalast lennuvõimalust Singapuri ja Hong Kongi suunal. Osaka lennusuund on taas saadaval alates oktoobrikuust, veebruaris lisandub Jaapani sihtkohtade hulka taas ka Nagoya suund. Finnairi Dubai lennuühendust hakkab teenindama laiakereline lennuk.

"Oleme põnevil, et saame laiendada meie lennuvõrgustiku ulatust ning võimaldada oma klientidele paremaid lennuühendusvõimalusi ajal, mil reisimine taas hoogu kogub," selgitab Finnairi Balti ja ECE riikide tegevjuht Arunas Skuja. "Lisaks sellele oleme taastutvustamas teenuseid sujuva ja mugava reisikogemuse tagamiseks. Avasime meie Schengeni ala salongi juba augustikuus. Finnairi Schengenivälise ala salong Helsingi lennujaamas avatakse oktoobrikuu alguses," lisab Skuja.

Finnair jätkab reisijate tervise ja ohutuse tagamist igal reisiteekonna etapil. Salongipersonal kannab lennu ajal kirurgilisi maske, ning maskikohustus rakendub ka reisitajatele alates pardale minekust kuni lennukist lahkumiseni. Kõiki lennukeid puhastatakse peale igat maandumist ning pardal pakutakse kvaliteetset käte desinfitseerimisvahendit.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid