Kultuurireis või veinimõis? Kuum või külm? Adrenaliin või rannalebo? Milline reis sobib just sulle?

Noolega paremale liikudes saad lugeda, mida võiks sinu tähemärk reisilt otsida ning millised on need maailma paigad, kus end kõige imelisemalt tunda saad!

Sinu parim puhkus on määratud toimuma Costa Rica vihmametsades. Mis oleks parim viis oma igavust peletada? Planeeri reis, mis aitab sul püsida ühtlasi aktiivne aga mis pakuks ka meelelahutust. Sulle ei meeldi kaua ühe koha peal istuda, seega kaabelvagunid ja köisraudteed, mis Costa Rica vihmametsade kohal kõrguvad, aitavad su põnevust pikalt üleval hoida.

Sõnn

Rahulda oma armastust toidu vastu reisil Itaaliasse. Toidu valmistamine ja söömine on sinu suurimaid kirigi. Miks mitte õppida meistritelt ja minna vastu maitsetestidele Itaaliasse.

Kaksikud

Sinu armastus muusika vastu saab tõelise laengu San Franciscos. Janis Joplinist kuni Journey'ni, paljud muusikalised kooslused, keda tänaseni naudime, tulevad just sellest lahesopi kaldal asuvast linnast. Külasta kindlasti ka Haight-Ashbury linnaosa ning Fillmore'i, et kuulata ja õppida, kuidas see ajalooline linn mõjutas muusikamaailma tänapäeva.

Vähk

Naudi rahu ja vaikust mõnes sinule lähedal asuvas rannas või veepargis. Kõige rahulolevamalt tunned sa end just sulle turvalises keskkonnas. Seega võta ette kodumaine reis, mis ei eelda kuhugi kaugele minekut. Mine randa või kohtu oma perega, veetke koos aega mõnes heas restoranis. Boonuseks on see, et nii säästad ka raha!

Lõvi

Sinu seesmine teatrinohik saab rahuldust Broadwayl, New York Citys. Sa pole tõelist sõud näinud enne, kui sa pole käinud Broadwayl.

Neitsi

Külasta mõnd loomafarmi ja pane ka oma käed külge! Sina armastad loomi rohkem kui inimesi (samas, kes ei armastaks). Suuna oma kirg karvaste sõprade suunas ja külasta mõnd loomakasvatust või varjupaika ning paku end appi. Sellega ei aita sa mitte ainult loomakeste eest vastutavaid ja asukaid endid vaid saad vastu palju armastust ja rõõmu.

Kaalud

Sulle on tarvis rahu - mine ja kosuta end kusagil paigas, mis pakub meditatiivse kogemuse. Reisimine võib olla stressirohke, mõnikord võib sihtkoht kogu vaeva ära tasuda. Mine metsa, kuula looduse hääli ja avasta uued maailmad, milleks sul seni aega pole olnud. Nii kosutad oma keha ja vaimu korraga.

Skorpion

Sina peaksid reisima kaugele, et näha vanu sõpru, keda pole kaua aega näinud. Mine just sinna, kus asuvad sinu inimesed. Meenutage vanu aegu ja tekitage juurde uusi mälestusi!

Ambur

Võta ette seljakotirändurireis läbi Euroopa. See sobiks sulle, sest sulle ei meeldi olla kuhugi ja millegi külge kinni seotud. Sulle ei meeldi ka teiste ajakava järgi tegutseda. Seega kõige parem on sul mitte ühtki plaani teha. Pane kokku kõige hädavajalikum info oma teekonna kohta ja mine avasta spontaanseid elamusi. See läheb sinu stiiliga kõige enam kokku!

Kaljukits

Sinul tuleks minna kaubareisile Pariisi, kus saad end mässida kohalikku kultuuri. Šoppamine on sinu lemmik vaba aja veetmise viis. Kaubanduskeskused on sinu jaoks aga liiga tavaline valik. Mine Pariisi, kus leiad eest eksklusiivseid poekesi ja butiike, kust leiad ka ajaloo, kultuuri ja loomulikult kohalikud road. Lahkudes oled stiilsem kui kunagi varem ning tunned end ka targemana.

Veevalaja

Jälgi oma südame kutset ja paku end vabatahtlikuks. Maailmas on palju neid, kes vajavad meie abi. Planeeri oma puhkus piirkonda, kus saaksid ise midagi anda ja sama palju ka vastu. Leia piirkond ja teema, mis sind huvitab ja anna oma vaba aeg neile, kes seda kõige rohkem vajavad!

Kalad

Mine ja imetle kunsti ja ajalugu, mida Hispaanial on sulle pakkuda! Sina võiksid kasvõi terve päeva veeta ühes ja samas muuseumis. Õnneks on Hispaanias näitusi ja muuseume küll, millesse saad sukelduda. Ja muidugi see kohalik toit! Naudi kuulsaid muuseume nagu Guggenheim ning tantsi päev öösse Hispaania imelise õhtutaeva all.