Viis idüllilist paika, kuhu võiks praegu tõelist suve otsima minna

 (3)
Viis idüllilist paika, kuhu võiks praegu tõelist suve otsima minna
Foto: (CC) Honey Kochphon Onshawee / Pixabay

Kas on kedagi, kes ei ihkaks Eesti vihmasest suvest põgeneda? Valikute tegemine on keeruline, sest riike ja sihtkohti, mida külastada, on palju.

Kui juba minna suvesoojust otsima, siis minna kindla peale. Nendes viies kohas on päike garanteeritud - nagu ka üsna head lennuühendused mitte rohkem kui ühe ümberistumisega.

Miami ja Miami Beach

Miami asub Ameerika Ühendriikides Florida osariigis. Linn on rahanduse, kaubanduse, kultuuri, meedia ja meelelahutuse keskus ning Miami kesklinnas asuvad mitmete rahvusvaheliste pankade ja ettevõtete kontorid. Linna sadamat on juba mitme aastakümne jooksul peetud kruiisilaevade pealinnaks, kuna seal randuvad maailma suurimad kruiisilaevad ning aasta jooksul käib sealt läbi rohkem kui neli miljonit turisti.

Miami Beach. Foto: (CC) David Mark / Pixabay
Seotud lood:

Kuulus Miami Beach on majanduskeskusest Miamist eraldi 1915. aastal rajatud kuurortlinn. Pikk liivane rannajoon, mida ääristavad kõrgustesse kerkivad hotellid, omanäolised disainhotellid ning art deco arhitektuur, on Miami Beachist teinud ihaldatud reisisihtkoha ning linn on olnud juba 100 aastat Ameerika Ühendriikide kuulsamaid mereäärseid kuurorte. Miami Beachi randadel ei hakka kunagi igav, sest lisaks päevitamisele saab valida mitmesuguste tegevuste vahel alates lainelauasõidust ja sukeldumisest kuni iluhoolduse ning luksuslikes butiikides sisseostude tegemiseni. Miamit on parim külastada vahemikus detsembrist maini, siis on sealsed ilmad soojad ja sademeid vähe.

Finnair lennutab Tallinnast läbi Helsingi otse Miamisse kolmel korral nädalas. Võrreldes teiste lennufirmadega on Finnairil lühem lennuaeg – pikkuseks on 11-15 tundi olenevalt päevast.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare