VIDEO | Uhke kruiisilaeva kapten: pärast merereisi tuleb kodumaal taas hoiduda inimestele tere ütlemast — muidu vaadatakse imelikult

 (3)

Nädal aega tagasi külastas Tallinna sadamat uhke kruiisilaev Norwegian Breakaway — loe ja vaata, milline see laev väljast ja seest välja näeb, SIIT! Täna saab aga taas sõna laeva kapten, lõpetadas selle videosarja väikese naljaga Skandinaavia rahvaste kinnisuse üle.

Selles videos räägib Norwegian Breakaway kapten Dan Svensson oma lemmikkohtadest laevas, näiteks oma kajutist, mida me kahjuks näha ei saa.

Kapten tavaliselt laevast palju väljas ei käi, kuna tema koht on seal, seega on tal laev peensusteni läbi uuritud. Veepargis lõbutsemas ta siiski ei käi. “Kas sa ikka märkasid, kui kõrged need on?”, küsis ta minu käest, kui avaldasin soovi liutorudest alla sõita.

Lõpuks kirjeldab kapten seda, kui vaba on suhtlemine laevas ja kui sõbralikud on inimesed. Kui ta muigelsui seletab, kuidas alati kodumaale tagasi minnes tuleb meeles pidada, et ei tohi “liiga viisakas” olla, tunneme meie eestlastena end täiesti samas paadis — eks paljud ole kogenud, kui raske on pärast reisi jälle mittesuhtlemisega ja inimestest mööda vaatamisega harjuda.

Täpsemalt saad teada, mida kapten rääkis, videost. Vaata kindlasti, sest lisaks kaptenile näed videos ka põhjalikumalt laeva sisemust!

Kui sa pole veel näinud, siis vaata ka galeriid laevast:


Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare