TOP 10 | Need on kõige rahakotisõbralikumad linnad Euroopas

 (35)
TOP 10 | Need on kõige rahakotisõbralikumad linnad Euroopas
Kraków, PoolaFoto: Pixabay

Euroopa linnad on väga erinevast hinnaklassist, turistide jaoks leidub nii võrdlemisi soodsaid kui ka üüratult kalleid sihtkohti. Juba kaheksandat korda koostati Euroopa seljakotireisijate indeks, et välja tuua kõige rahakotisõbralikumad Euroopa linnad ning eeldatav reisikulu nendes sihtkohtades.

Tänu majanduse ja rahanduse üsna stabiilsena püsimisele on ka hinnad säilitanud mõistliku piiri. Isegi Ühendkuningriiki reismine on Brexiti valguses viimaste aastatega võrreldes odavamaks muutunud.

Indeksi koostamisel on iga linna puhul arvesse võetud ühe öö hind kõige odavamas, aga hea hinnanguga ja heas asukohas asuvas hostelis, kaks sõitu ühistranspordiga päeva jooksul, üks tasuline turistiatraktsioon päevas, kolm soodsat einet ja meelelahutuse fond, millesse kuulub kolm õlut, kohviku külastust või mõni väiksem kontsert.

Noolega paremale liikudes saad teada, millised linnad on Euroopa kõige odavamad — nendesse tasub kindlasti reisida! Saad teada ka seda, et üks neist linnadest on meile ikka väga lähedal.


Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare