TELEREIS | „India Xpress“ täna: Hanna Martinson leiab seeliku alt kaani ja lahti läheb paanika!

 (3)
TELEREIS | „India Xpress“ täna: Hanna Martinson leiab seeliku alt kaani ja lahti läheb paanika!
Veel ei tea Hanna kaanist midagiFoto: TV 3

Näosaate staar Hanna Martinson ning tema viis kaaslast peavad kolme nädalaga Indias läbima 2000 kilomeetrit ja seda maailma ühe kõige ebakindlama sõiduvahendi tuk-tukiga. Täna ootab Rickshaw Challenge võistlejaid ees ralli kõige pikem etapp. Läbida tuleb 252 kilomeetrit Mangalorest Mysoresse. GPS näitab, et autoga kuluks selle sõitmiseks ligikaudu 6 tundi, kuid rikša ja auto on kaks täiesti eri asja, seega tuleb ette võtta väga pikk sõit.

Eestlased ei suuda ära imestada, kui suured sõbrad on omavahel India mehed — igal pool näeb semusid, kes kõnnivad käest kinni. Naisega, isegi enda abikaasaga, käest kinni hoidmine on aga väga haruldane. Samuti ei käi ka kaks naist tänaval käest kinni. Teist korda võistluse jooksul läheb puruks saatemeeskonna sõiduk. Hanna avastab poolel võistlusmaal enda seeliku alt kaani ja naiste rikšas läheb lahti täielik paanika! Oli see nüüd mürgine loom või ei? Keset teed kõnnib järsku majesteetlik majasuurune elevant! Kuid kui platsis on valge naine, on tähelepanu koondunud elevandi pealt… loomulikult naistele. Pildi peale hakatakse püüdma elevandi asemel hoopis Marleni.

Õhtu lõpuks tabab noormehi halb üllatus! Nad näevad naiste rikšat, kuid naisi seal sees ei ole — keegi on naiste rikša ära ajanud! Läheb lahti vargapüük hullumeelses India liikluskaoses!

Tänase saate treileri leiad SIIT!

„India Xpress: pöörane seiklus tuk-tukkidega“ TÄNA kell 20.00 TV3s!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare