Tallinn täitub nädalavahetusel peente aroomidega: suur sigarifestival toob kohale osalejad 16 riigist

 (1)
FSCW tänavuse peaesineja, vanameister Willi Tokarevi etteasted köidavad tänaseni fänne mitmel pool maailmas.
FSCW tänavuse peaesineja, vanameister Willi Tokarevi etteasted köidavad tänaseni fänne mitmel pool maailmas. Foto: Fine Spirits & Cigar Weekend

Tallinna lauluväljakul avab uksed täna kuues sigarifännide meelisüritus Fine Spirits & Cigar Weekend (FSCW), kuhu on registreerinud end osalejad 16 riigist üle maailma.

Maailmas on vähe asju, mis vaieldamatult kuuluvad maailma parimate hulka, Habano ehk Havana sigarid on üks nendest. Tutvuda saab Põhja-Euroopa suurimal sigarifestivalil nii sigaritootjate kui ka sigarikultuuriga lähedalt seotud ettevõtete poolt pakutavaga. Avaüritus algab täna kell 16 Lifestyle & Expo Show`ga, kus on võimalik uudistada ka sigarikultuuriga seotud esitlusi — teiste seas Cuervo y Sobrinoselt. Ürituse külastajad osalevad ka loteriis, mille väärtuslikumad auhinnad on välja pannud festivali partnerid. Meelelahutusliku poole eest kannab hoolt Mart Sander & Bel Etage ning erikülalisena täna 83-aastane Venemaa-USA šansoonikuningas Willi (Vilen) Tokarev, olles omamoodi venelaste hea tahte saadik Eestis.

Laupäeval algusega kell 15.30 toimub festivali raames ka aeglase sigarisuitsetamise maailmameistrivõistluste Põhja-Euroopa kvalifikatsioon. Mõõduvõtu võistlussigar on Macanudo Inspirado Mareva ja üritust austab kohalolekuga Mareva Sigariklubi president Marko Bilić Horvaatiast, kes on MM-i idee algataja.

Festivali korraldajaks on Tallinna Sigariklubi, Ürituse õhtujuhid on Imre Sooäär ja Marta Laan.

Vaata galeriid:

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare