Plaanid tehtud? Vaata sündmusi, kuhu sel nädalavahetusel Eestis kindlasti minna tasub

 (1)

Plaanid tehtud? Vaata sündmusi, kuhu sel nädalavahetusel Eestis kindlasti minna tasub
Nahateemalised päevad Narva kindluses.Foto: EAS

EASi Turismiarenduskeskus pani kokku valiku põnevatest sündmustest, mida sel nädalavahetusel üle Eesti külastada.

Seto Folk — “Metsa poole”

Reedel algav Seto Folk pakub kolme päeva jooksul Setomaal hulgaliselt kontserte, matku ja õpitube, lisaks on koguperefestivalil põnev lasteprogramm, soome-ugri filmid ning muruülikool.

Vaata lisa SIIT.

XX Suure-Jaani Muusikafestival

Viljandimaal laupäeval algaval ja jaanipäevani vältaval Suure-Jaani Muusikafestivalil pakutakse muusikat igale maitsele, ent sündmuse keskmes on klassika ja eesti muusika. Lõunatundides räägivad muusikud ja heliloojad oma tööst. Kontserdid toimuvad hommikul, lõuna ajal, õhtul ja südaööl. Aastaid on festivali pärliks 23. juunil kell 3 öösel toimuv päikesetõusukontsert Hüpassaare rabasaarel.

Vaata lisa SIIT.

Sõru Jazz

Terve nädalavahetuse kestev Sõru Jazz on mõnusa atmosfääriga suvine jazz-muusika festival, mis toob Hiiumaale suure hulga tuntud ja tunnustatud Eesti muusikuid. Heale muusikale ja seltskonnale on lisaväärtuseks loomulikult Hiiumaa ise oma ilusate sadamatega ja toredate inimestega, mis kõik kokku ongi kujunenud Sõru Jazzi fenomeniks ja andnud inimestele põhjust siia aastast-aastasse tagasi tulla.

Vaata lisa SIIT.

Nahateemalised päevad “Nahk läikima!”

Narva Linnuse Põhjaõuel toimuvad laupäeval ja pühapäeval nahateemalised päevad “Nahk läikima!”. Ürituse käigus saab nõu nahkesemete hooldamise ja valmistamise kohta, samuti meistri käe all töövõtteid õppida.

Vaata lisa SIIT.

Tänavakunstifestival Stencibility 2017

Iga-aastane Stencibility tänavakunstifestival kulmineerub Tartus sel nädalavahetusel. Tänavakunstifestivali tegevused varieeruvad stencil art võistlusest, fotokonkursist, loengutest, töötubadest ja näitustest ühistööde tegemisteni suurtele seintele ja Tartu tänavakunstikaardi koostamiseni.

Vaata lisa SIIT.

Loe veel

Teemasinate teemapäev maanteemuuseumis

Põlvamaal Varbuse külas asuvas maanteemuuseumis peetakse reedel teemasinate teemapäeva, kus tutvustatakse teetöid ja -masinaid, mootori käivitab ka Eesti vanim teehöövel Bitvargen.

Vaata lisa SIIT.

Pärlijõe Tõukerattamaraton

Laupäeval saab naha märjaks Võrumaal, kus juba viiendat aastat järjest korraldatakse tõukerattamaratoni. Iga aastaga üha populaarsemaks muutunud Pärlijõe Tõukerattamaraton ootab kõiki tõukama. Soovi korral saab 5 euro eest tõukeratta rentida ka korraldajatelt.

Vaata lisa SIIT.

Vastseliina Maarahva Laat

Laupäeval ja pühapäeval Võrumaal peetav Vastseliina Maarahva Laadal pakuvad oma kaupu nii kaupmehed kui külalised piiri tagant. Lisaks sisustab laadapäevi tihe kultuuriprogramm.

Vaata lisa SIIT.

Diverse Universe Performance Festival

Reedest pühapäevani Pärnus peetav rahvusvaheline festival pakub külastajatele põnevat performance programmi ja töötubasid.

Vaata lisa SIIT.

Tuhandeid teisi sündmusi ja paiku, mida Eestis külastada, leiab aadressilt puhkaeestis.ee.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare