PÄEVA PILT | Mis toimub Tallinna lauluväljakul? Kas kellelgi on kelk terveks ka jäänud?

 (2)
PÄEVA PILT | Mis toimub Tallinna lauluväljakul? Kas kellelgi on kelk terveks ka jäänud?
Foto: Kairi Prints

Saabusin parajasti kelgumäelt, lumi tuiskas mõnusasti näkku, kelk libises nagu loom ja polnud ka suurt trügimist (sest lumi tuiskas näkku, eks ole). Läks väga hästi, ainuke probleem oli, et kelk sai suhteliselt kiiresti ribadeks sõidetud — see sinine keskel on/oli minu oma.

Lauluväljaku mäe kelgurada on muidugi viimase peal: võimsad hüpekad, ootamatud konarused ja igal pool vedelevad kelgutükid. Tundub üsna ohtlik, samas olid seal peale meie ka paar isa, kes oma lapsukesed rahumeeli mäest alla lükkasid. Paistis siiski, et nendel laabus kõik suurepäraselt, ju nad olid rohkem harjutanud kui meie (nii lapsed kui isad).

Pärast seda adrenaliinirohket elamust tekkis küsimus, et kas keegi on sel talvel Tallinna lauluväljakult ka terve kelguga tagasi tulnud. Kui on, andke kommentaarides teada — siis saavad ka peenemate kelkude omanikud info kätte, et kas tasub riskida oma varanduse (nii kelgu kui lapse) mäele viimisega.

Ega muud juttu polnudki. Nautige talverõõme, armsad Reisijuhi lugejad — pole midagi paremat, kui peale väikest kelgusõitu õhetavate põskedega kontoris tööd jätkata!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare