Otse Tallinnast kultuurihälli Ateenasse?

Loe, kes võitis lennupiletid!
Otse Tallinnast kultuurihälli Ateenasse?
Foto: Aegean Airlines

Vastus on “jah”. Osta pilet kasvõi kohe, sest alates maikuust avab Tallinna-Ateena suunal otseliini Star Alliance’i lennufirmade hulka kuuluv Aegean Airlines.

Star Alliance'i liige Aegean Airlines pakub 2018. aasta maist jätkuvalt otselende Tallinnast Kreeka pealinna ja ajaloolisesse kultuurihälli Ateenasse, kus on reisihuvilistel võimalik kohapealsete vaatamisväärsustega tutvust teha või lennata puhkust veetma kolmekümnesse asukohta Kreekas. Lennata saab nii suurtele ja tuntud kui ka paljudele väiksematele ning veel avastamata Kreeka saartele.

Täisteenust pakkuva Aegean Airlinesi kõrget reputatsiooni kinnitab seitsmel korral võidetud Skytraxi Euroopa parima regionaalse lennufirma auhind. Seetõttu ei ole vaja muretseda, kas söögid ja joogid pardal sisalduvad lennupileti hinnas või maksavad üüratut lisahinda: "vana Euroopa" lennufirmade traditsioon pakkuda oma reisijatele parimat teenindust on Aegean Airlinesi üheks põhimõteks.

Selleks, et saaksid Aegean Airlinesi teenustega täiesti tasuta tutvust teha, tuleb sul vastata siin lihtsale küsimusele. Kõikide küsimusele vastanute vahel loosib lennufirma välja edasi-tagasipiletid kahele Ateenasse.

NB! Lennupiletid on välja loositud! Võitjaks osutus Jana. Palju õnne, võtame sinuga peagi ühendust!

Kui aga küsimuste ja vastustega jännata ei viitsi, siis tea lihtsalt, et 2018. aastal on võimalik otselennuga Tallinnast Ateenasse lennata 11. maist 27. oktoobrini. Pakkumise saad
kiiresti kas oma reisibüroost või Aegean Airlinesi esindusest Eestis!