Mihkel Raud hakkab New Yorgis reisijuhiks

 (37)

Mihkel Raud hakkab New Yorgis reisijuhiks
Mihkel Raud.Foto: Ilmar Saabas

Saabuval kevadel võib New Yorki minna koos Mihkel Rauaga - reisibüroo Go Travel pakub tuntud muusiku ja saatejuhiga reisipaketti popkultuuri lätetele.

Reis toimub väikeses rühmas ning sisaldab lennupileteid, majutust ja Mihkel Raua kokku pandud ekskursiooniprogrammi.

Go Traveli nõukogu esimehe Tiit Pruuli sõnul on eriti tore, et reisijuhtide hulka on lisandunud selline ebatraditsiooniline giid nagu Mihkel Raud: „Mihkli sädelev isik ja teadmised popkultuurist ning New Yorgist teevad sellest reisist osalejatele kindlasti meeldejääva puhkuse.“

Mihkel Raua jaoks on see esmakordne rühmareisi korraldamise kogemus.

"Olen oma New Yorgi sõpru korduvalt mööda Tallinna kõige põnevamaid ja peidetumaid paiku vedanud. Nüüd on tagumine aeg täpselt vastupidist teha. Veelgi enam - sellelt reisilt loodan ma endale uusi sõpru leida, sest inimesed, kellega ma sedapuhku New Yorki lähen, on minu jaoks ju praegu veel võõrad," ütles Mihkel Raud.

Mihkel Raua juhitav reis viib läbi eripalgeliste subkultuuride, mida New York ühiseks tervikus sulatab. Programm sobib nii neile, kes sõidavad New Yorki esimest korda, kui ka juba mitmendat korda selles suurlinnas viibijale: külastatakse paikasid, kuhu tavaturist enamjaolt ei satu, kuid kõigil jääb piisavalt vaba aega ka klassikaliste vaatamisväärsustega tutvumiseks. Külastavate piirkondade hulka kuuluvad muuhulgas Downtown, Midtown, Harlem, Brooklyn ja Brighton Beach.

Loe veel

Vaata ka Reisijuht.ee New Yorgi teemalehte.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

REISIJUHI TOP