Jüri Raidla: reisibüroode suhted klientidega on sarnased advokaadibüroo omadele


Sel korral räägib oma reisikogemustest Ellex Raidla advokaadibüroo vanempartner Jüri Raidla, kes sõnas, et tal on olnud väga palju nii tööalaseid kui ka isiklikke reise, aga probleeme või naljakaid äpardusi, mida rääkida, peaks ta hakkama välja mõtlema, sest neid lihtsalt polegi olnud.

“Mulle tundub, et reisibüroode suhted oma klientidega on sarnased advokaadibüroode suhetele oma klientidega. Lõppkokkuvõttes taandub kõik usaldusele. Kui proovisin välja mõelda mõnda äpardunud lugu, mida Estravel oleks kiiresti lahendama hakanud, siis sellist lugu mulle ei meenunud. Ei ole tekkinud selliseid probleeme, mida oleks vaja olnud kangelaslikult lahendada. Tavapärane ladus reisikorraldus on see, mida üks klient oma reisibüroolt ootab.“

Jüri Raidla tervitusvideo on kolmas klipp videosarjast, kus kogenud reisijad räägivad oma kogemustest ja eredamatest reisihetkedest.

Aasta alguses rääkis on reisimisest Kadri Voorand, järgmisena rääkis oma seiklustest Las Vegases hotelliärimees Armin Karu, oma sportlikest reisidest jutustas video vahendusel ka ajakirjade Jooksja ja Tennis väljaandja Donatas Narmont.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare