Finnair avas lennud uutesse eksootilistesse sihtkohadesse ja täiendas lennugraafikut ka populaarsematesse paikadesse Aasias

 (1)
Kuuba
KuubaFoto: Shutterstock

Finnair avas Helsingist uued otselennud Havannasse Kuubal, Goasse Indias, Puerto Vallartasse Mehhikos ja Puerto Platasse Dominikaani Vabariigis. Täiendavad lennud on alates 18. jaanuarist saadaval ka Bangkoki, Delhisse, Hong Kongi ja Singapuri.

„Nelja uue Airbus A350 lennuki lisandumisega Finnairi masinaparki suudame teenindada varasemast oluliselt suurema arvu reisijaid, sealhulgas pakkuda uusi marsruute ja suuremat paindlikkust lennugraafikutes, mis ühenduvad läbi Helsingi,“ sõnas Finnairi vastutav turundusjuht Juha Järvinen.

Novembrist märtsini igal pühapäeval väljuva sihtkohana lisandus Finnairi graafikusse otselend Helsingist Puerto Vallartasse Mehhikos, mida teenindab Airbus A350. Samal perioodil ja samuti lennukiga A350 teenindatakse ka uue sihtkohana lende Kuubale Havannasse. Kuubale lendab Finnair talveperioodil igal esmaspäeval ja reedel.

Kolmanda talvise puhkuskohana lisandub iganeljapäevane lend Puerto Platasse Dominikaani Vabariigis, kuhu hakkab lendama Airbus A330. Sama klassi lennuk teenindab ühtlasi novembrist märtsini toimuvaid otselende Helsingist Goasse Indias. Üks lisalend tagatakse ka ühendusele Delhiga, mis tagab talveperioodil otseühenduse India pealinnaga kuuel korral nädalas.

Talvine lennugraafik tiheneb ka Aasia suunal. Lisandub kaks otselendu Helsingist Bangkoki, mis tõstab sellega lendude sageduse 16 korrale nädalas. Lennugraafik Krabile ja Phuketisse tiheneb samuti, lähtudes eesmärgist teenindada suurema arvu reisijaid just Balti riikidest ja Skandinaaviast, mistõttu on lennugraafikud sõbralikud ka eestimaalastele, kes alustavad reisi Tallinnast.

Seotud lood:

Finnairi aastaringsele Singapuri liinile lisatakse kaks uut lendu, millega tagatakse liinile igapäevane ühendus. Hong Kongi suunal lisandub kolm uut lendu, mis tähendab väljumiste kasvu kümnele korrale nädalas aastaringselt.

Pileteid uutele lendudele saab soetada alates 18. jaanuarist 2017.

Finnairi kohta
Finnairiga lendab iga aasta rohkem kui 10 miljonit reisijat enam kui 80 sihtkohta Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus Airbus A350 XWB lennuk. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma seitsmel järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare